Forum Akordeonistów Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fantini
Autor Wiadomość
IZABELA 

Wysłany: Sob 28 Sty, 2012   Fantini

co myślicie o fantini z covnertorem?gra ktoś na tym?proszę o opinie

slaw1494 

Wysłany: Sob 28 Sty, 2012   

o jaki model dokładnie chodzi?

IZABELA 

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Fantini Convertor SCR/52/C/3 87-(52) 118(49)-3/4 7+3M 6+R akordeon guzikowy

hirek
Ekspert ds. napraw akordeonu

Jeśli cena nie jest rewelacyjna to ja bym nie chciał mieć Fantiniego. Więcej informacji na priv.

Ryszard 
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu

też raczej nie polecam.

guralband 

Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Fantini był ponoć stolarzem w którejś firmie i zaczął działać na własny rachunek. Strojenie mu robią ludzie z zewnątrz. Znajomy nauczyciel ze szkoły muzycznej miał od niego kilka akordeonów chyba z 6-7 lat temu jak tylko wchodził na rynek w Polsce i nie ma dobrego zdania o tych akordeonach.....

Jeżeli chcesz kupić nowy to ten model kosztuje około 16-18 tyś ?

andree9
[Usunięty]

Wysłany: Śro 01 Lut, 2012   

jesli te acc fantini sa takie jak mowicie,to prosze pisac co?i jak?ogolnikowe pojecia ze sa "niezbyt" ze tam stolarz robi,itd.mowia bardzo malo.ta firma istnieje od 1984r a nie jak mowisz ze 6-7 lat ,piszcie konkrety podajac usterki.ja wiem co innego,no ale to moze tylko moje zdanie?nie rozumiem po co pisac na priv,skoro zalozyciel tematu no i mysle inni uzytkownicy chca tez wiedziec.

guralband 

andree9 nie przeczytałeś uważnie mojego postu. Nie napisałem że firma istnieje 6-7 lat. A usterki dotyczyły niższych modeli dla dzieci z I stopnia (mechanika w basach)

andree9
[Usunięty]

Znajomy nauczyciel ze szkoły muzycznej miał od niego kilka akordeonów chyba z 6-7 lat temu jak tylko wchodził na rynek w Polsce i nie ma dobrego zdania o tych akordeonach.....chcesz powiedziec ze firma(przedstawiciel) tyle lat jest w polsce?piszesz o dziecinnych.tu podany jest konkretny model i podawanie ze w dziecinnych jest niedorzeczne.nikt tu nie ma na mysli zabawek.rozumuj nie tylko mnie ,ale i autora tematu.chodzi mi o konkrety na temat.

guralband 

andree9 nie czytasz uważnie ! Nie napisałem że przedstawiciel jest w Polsce od 6-7 lat. Akordeony zostały kupione bezpośrednio od Fantiniego bo był na jakimś Konkursie i sam się zaoferował. A czy uważasz że akordeon typu 60 basów z MM za 10 czy 15 klocków to zabawka ?
A wracając do tematu : Izabela jak miałbym wydać 37 tyś na Fantiniego to za mniejszą kasę mam Bayaninę Borsiniego 4 chórową z casotto , MM i 6 kominami kupioną w Castelfidardo.pozdr,

To ten akordeon z lewej strony; a z prawej to Concerto Medio 4 chóry, MM 55 i skalą 58 dyszkant 4 kominy https://plus.google.com/u/0/103842418799507528334/posts

a tak brzmi :http://chomikuj.pl/guralband w folderze głównym Omagio (5,8MB)

andree9
[Usunięty]

wybacz mi ale ktos tam....gdzies tam.....na czyms tam..... to co to za konkrety?to czy bys wydal czy nie,jaka cena, to zostawmy na boku.info twoje na temat firmy,ludzi.....bez komentarza.tu zupelnie chodzi o co innego.podaj KONKRETY typu to,tamto,siamto.dokumentuj to.to co slyszales ze dzwonia to nie przekonuje mnie wcale,wrecz rozbraja mnie.nie ma co.podany jest model i o nim sie wypowiedz.sa tez i inne wyzsze modele,moze tez buble?

Odpowiedz do tematu