To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Z akordeonem w Świat - Czy profesjonalny akordeonista może patrzeć na klawiaturę??

gizmo666 - Pią 12 Cze, 2009

pewnie dlatego ze nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni w domu a jak przychodzi co do czego to paczymy i sie w nie możemy polapać - tyle guzików :mrgreen:
Anonymous - Pią 12 Cze, 2009

Jo :mrgreen: Czlowiek nagle w szoku i mysli ło bosz co to jest??? :mrgreen:
gizmo666 - Pią 12 Cze, 2009

oczywiście żeby była jasność :) - chodziło mi oczywiście o to że w domu jak ćwiczymy (kiedy utwory sa naumiane) to rozglądamy sie nie wiadomo gdzie i sie do tego przyzwyczajamy

Na koncercie raczej mało kto ma "odwage" sie rozglądać na boki (ewentualnie na lecacą w pobliżu muchę :) ) i przez to "nagle" skupiamy sie na grze co niestety korzystnie na końcowy wynik nie wpływa :(

tak tylko uściśliłem o co chodzi żeby mnie nikt źle nie zrozumiał :wink:

aras_ak - Nie 14 Cze, 2009

doniec napisał/a:
wielu tak ma, że jak zaczyna patrzeć na klawiature to rozpoczyna się rzeźba :P

oohoho, ja mam to samo, szczególnie przy polifonii, jak zaczynam patrzec na guziczki to odrazu na myśl przychodzi, kurde jakie dźwieki dalej i jest koniec grania z mojej strony wtedy :P

gizmo666 - Nie 14 Cze, 2009

takie: o jeny, jak ja to przedtem zrobiłem... XD
aras_ak - Śro 17 Cze, 2009

http://www.youtube.com/wa...feature=related

a np to. fajnie gościu gra, telewizja, niezła oprawa, a wygląda jak totalny amator...... zero jakiejkolwiek zabawy, psuje wszystko tym dziewczynom tanczacym... :P a przez to, ze gapi jak jakis opetany na te klawisze.

gizmo666 - Śro 17 Cze, 2009

o fuj :???: jak ja takiej muzyki nienawidze... szczyt bezguścia dla mnie... a po tym widać że patrzenie na klawisze/guziki wygląda brzydko :razz:
doniec - Śro 17 Cze, 2009

ten gościu chyba nigdy nie widział Bayan Mix xD

bo sie w klawiature paczyl :razz:
Dawid - Śro 17 Cze, 2009

Pewnie tak ale stylista się postarał z jego fryzurą
Ryszard - Śro 17 Cze, 2009

no, z tym wzrokiem w klawiaturze marną ma prezencję.

tak mi sie posuwa nie wiem dlaczego: ale paczenie na klawiature to takie nieposzanowanie widowni troche... tak jakoś mi sie to odbiera po obejrzeniu tego... :???:
doniec - Śro 17 Cze, 2009

jak się tak cały czas patrzy na klawiature to się wygląda jak gamoń :P ale z drugiej strony trzeba byc troche odważnym, żeby się gapić na publike w czasie grania;p
gohangbr - Śro 17 Cze, 2009

ogólnie to przed publicznością ma się stresa, mysle że nawet najlepszy zagląda do klawiatury ; :wink:
Bo do lewej klawiatury to ciężko xD
:mrgreen:

ja tam nie patrze na klawiature, tylko najczęściej głowa lekko przechylona w pobliży kominów... i wtedy ani widoku na klawiature (guzikówe, ciekawe jak to nazwać :mrgreen: )
ani na widownie... i wszystko jest git dopuki ne zapomne tekstu lub sie nie glebne w czymś szybkim :???: