To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Sprzęt - Hohner Imperator V czy supita

rk75 - Śro 06 Lut, 2013
Temat postu: Hohner Imperator V czy supita
Witam
jak w temacie, poprosił bym o jakieś porównanie tych dwóch instrumentów: waga, brzmienie, klawiatura i ewentualnie jakieś inne propozycje zakupu akordeonu kanałowego do 7000 zł.

Anonymous - Czw 07 Lut, 2013

poprosił bym o jakieś porównanie tych dwóch instrumentów: waga, brzmienie, klawiatura

popatrz w dziale baza akordeonow wszystko masz,oprocz propozycji zakupu :lol:

rk75 - Czw 07 Lut, 2013

bazę przeczesałem i na temat imperatora v zero informacji.

bardzo prosze;akordeon wyprodukowany w Klingenthal w Niemczech,kanalowy,5-cio chorowy,cassotto,musette(tremol francuski)glosnice drewniane z wysokiej klasy drewna,wloskie stroiki,regestry prawa str.21+1 zmiany,lewa str.7,waga w granicach 13,5kg
http://www.akkordeon-muse...1&id=73&lang=en

rk75 - Czw 07 Lut, 2013

i o to właśnie chodziło, dzięki :lol:
Accordion - Czw 07 Lut, 2013

andree9 napisał/a:
bardzo prosze;akordeon wyprodukowany w Klingenthal w Niemczech,kanalowy,5-cio chorowy,cassotto,musette(tremol francuski)glosnice drewniane z wysokiej klasy drewna,wloskie stroiki,regestry prawa str.21+1 zmiany,lewa str.7,waga w granicach 13,5kg
http://www.akkordeon-muse...1&id=73&lang=en

Andree9 coś Ci się pomyliło, w Klingenthal produkowano Weltmeistra nie Hohnera
miałem trzy takie modele Imperatora V we wszystkich były głosy hohnerowskie
a osobiście posiadam model Imperator VS i też ma głosy hohnera

accordionie jesli nie tam gdzie pisalem wyprodukowali,to trzeba napisac gdzie?to ze ty tam miales,to wcale nie znaczy ze wszystkie sa kropka w kropke,mowa o glosach.ty miales na hohnera a inni maja na wloskich glosach.
ja$ - Pią 08 Lut, 2013

co do porównania supita czy imperator V S.... zależy który nr. tej supity jezeli do 4 tys. nr seryjny- to bedzie sporo lepsza od imperatora ...ale za 7 tys zł kupi się lepszy jakosciowo akordeon niz supita czy imperator :roll: :roll:
rk75 - Nie 10 Lut, 2013

a jak się ma Imperator V do Marino V, czy blado wypada czy raczej rzecz gustu.
ja$ - Nie 10 Lut, 2013

rk75 napisał/a:
a jak się ma Imperator V do Marino V, czy blado wypada czy raczej rzecz gustu.
morino jest duzo lepsze od imperatora bo jest z drzewa ,a imperator z aluminium :mrgreen: