To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Moje osiągnięcia - Lot trzmiela

melotone - Sob 13 Paź, 2012
Temat postu: Lot trzmiela
Hej postanowiłem nagrać lot trzmiela i zapytać o opinie-chcę go grać lepiej i proszę o jakieś sugestie. Na guzikach gram niecały rok(od listopada), a na tym jupiterze na którym nagrałem film gram około 2 miesięcy więc ręka nie przyzwyczajona do tej klawiatury. :wink:
Podaję link do filmu:

http://www.youtube.com/wa...=1&feature=plcp

scandalli - Sob 13 Paź, 2012

Jest okej. Ale popracuj jeszcze nad artykulacją :)
lajkonix - Sob 13 Paź, 2012

Hehhhh..., Melotone. Wiedziałem, że tak się to skończy, wiedziałem.... Aż żal patrzeć, ze taki doskonały klawiszowiec spadł na guziki. :mrgreen: Straciliśmy solidny punkt.
Ale nie ma to tamto, pewnie na guzikach zajdziesz dalej. Trzmiel dla mnie doskonały. Szybko się przestawiłeś. Szczerze życzę Ci powodzenia na guzikach i czekam na kolejne porywające wrzutki.
Pozdry.
Lajkonix

melotone - Sob 13 Paź, 2012

Hej no właśnie legato nie jest idealne jeszcze al eto właśnie dla tego, że po 8 miesiącach grania na supicie nagle gram na jupiterze= inna klawiatura i układ gryfu, ale starałem się najbardziej jak mogę legato zagrać. :???:
guralband - Nie 14 Paź, 2012

melotone napisał/a:
Hej no właśnie legato nie jest idealne jeszcze al eto właśnie dla tego, że po 8 miesiącach grania na supicie nagle gram na jupiterze= inna klawiatura i układ gryfu, ale starałem się najbardziej jak mogę legato zagrać. :???:

Supita klawisz ? układ gryfu ? chodzi Ci o przejście z klawisza na guziki ?

Bardzo dobrze zagraleś.Już jesteś dla mnie wzorem !!!

melotone - Nie 14 Paź, 2012

Nie jestem wzorem bo sam takowych szukam, jestem początkujący i to bardzo. Chodziło mi o przesiadkę z guzikowej supity na jupitera, w supicie całkowicie inny układ gryfu jest
guralband - Nie 14 Paź, 2012

To mam rozumieć przesiadłeś się z gryfu C Supity na B jupitera,
czy chodzi Ci o dodatkowego MM z 3rzędowego (Supita B) na konwerter jupitera.

baqbuq - Nie 14 Paź, 2012

Melotone, to piękne!!!! Ależ Ci chodzą palce. Gratki!
melotone - Nie 14 Paź, 2012

guralband- supita i jupiter taki sam system B ale inna klawiatura inny skok guzika, inne całkowicie ulokowanie gryfu :wink:
scandalli - Pon 15 Paź, 2012

melotone napisał/a:
Nie jestem wzorem bo sam takowych szukam

Shishkin Yuri - Skoro szukasz przykładu to w tym akordeoniście możesz go mieć. Możesz tez o nim poczytać na naszym portalu !

melotone - Wto 16 Paź, 2012

Scandalii no czytałem na tepat tego Pana i słuchałem jego wykonań, magik naszego instrumentu :grin:
scandalli - Wto 16 Paź, 2012

Powiedziałbym, ze jeżeli chodzi o biegłość to nie ma lepszego akordeonisty. : ) Technika fenomenalna. Na YT jest sporo jego fimików. Jest np. Kalina Krasnaja - warto obejrzeć/posłuchać. Jego koncerty mozna również usłyszeć w Polsce.
melotone - Czw 18 Paź, 2012

A co myślisz o Dmitrievie? Według mnie ma lepszą technikę lub miał bo teraz to nie wiem jaki poziom prezentuje
scandalli - Czw 18 Paź, 2012

Lepsza technikę od Shishkina? Nigdy w życiu :) heheh. Był bardzo dobry i jest.
miras - Czw 25 Paź, 2012

Ale jak gadamy o akordeonistach to proponuje zalozyc temat shiskhin vs dmitriev:P