To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Ogłoszenia od/do Administracji - Zapytanie do Administracji

doniec - Śro 15 Sie, 2012

Cytat:

Wrzuca się wszystko luzem do środka skrzynki i stylowo wykonuje się "La Cucaracha". :mrgreen: Nie potrzeba bongosów.

Cytat:
A że tak z ciekawości zapytak: do czego so aplikatury, oprócz tego że do rzyci?

Cytat:
Ale pogadaj z Dzidkiem. Jak mu proboszcz zaśpiewa "na wieki wiekóóóóóóóów", to Dzidek na pewniaka wie jaką nutą zacząć "aaaaaaaameeeeeeeent". I proboszcz nie celuje w prostą tonację. Nie ma to tamto. Jak za proboszczem nie wceluje to leci z roboty.

Czy to są posty, które chcemy czytać na FORUM AKORDEONOWYM?

Ryszard - Śro 15 Sie, 2012

akurat ten tekst z aplikaturami i rzycią był jak sądzę nawiązaniem do poprzedniego postu michaua [który napisał, że są beznadziejne]; a resztę traktuję, przynajmniej ja, jako nieszkodliwe "głupoty".
scandalli - Śro 15 Sie, 2012

Cóż. Ja jestem zdania jak administracja. Nikt lajkonix nie pisze na Ciebie specjalnie. Poprostu zamiast pisać zbędne posty publicznie w kierunku kogoś to napisz mu to na priv. Ktos kto pierwszy raz wejdzie na forum oczekuje tresci o w miare normalnej jakości. A tak wchodząc widzi kluski z serem. :)
maxpel - Czw 16 Sie, 2012

Lajkonix, uważaj na to co piszesz w tym dziale i wszelkich akordeonowych.
Pisz na temat i nie przemycaj wulgaryzmów ze zmienioną ortografią, odnoś się z szacunkiem do forumowiczów, nie spamuj, nie rób off topic. Mógłbym wywalić cię już za to, co napisałeś w tym wątku i jest to tylko kwestia uzasadnienia tego regulaminem. Ciesz się z tego, że dostałeś ostrzeżenie. Nadużywasz naszej tolerancji już zbyt długo. Jeśli nie zastosujesz się do tego, zostaniesz zbanowany - obiecuję.

ZAMYKAM TEMAT

Administrator