To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Ogłoszenia od/do Administracji - Zapytanie do Administracji

lajkonix - Pią 10 Sie, 2012
Temat postu: Zapytanie do Administracji
Za jakież znowuż zasługi dostałemż czerwoną szmatę przy nicku?
Przecież już mi jedno zdjęto! Drugo mam mieć? Przecież jestem grzeczny.... :roll:
Staram się nic nie mówić.

Uprzejmie wnoszę o wskazanie miejsca popełnienia grzechu.

Lajkonix

michau - Sob 11 Sie, 2012

http://www.forum.akordeon...ail&userid=2625

spamujesz ziomek.

lajkonix - Sob 11 Sie, 2012

Ziom, czytaj ze zrozumieniem. A jak Ci się nie chce, to podkabluję Cię do Dońca za spam i pisanie nie na temat.
Wyraźnie pytałem "za co". Bo że szmatę dostałem to sam widzę i nawet obejrzałem listę skazanych. I nie pisz mi tu, że za spam, bo nie sprzedaję garnków, dywanów, opcji walutowych, wycieraczek samochodowych ani wycieczek olinkliziw. Jak nie wiesz, to zapytaj Dońca i wypowiadaj się w temacie na temat - czyli podaj link do tego mojego spamu.

A może za tak zwany ogólny dorobek artystyczny...?

Lajkonix

PS. Acha! byłbym zapomniał.... Jak będziesz pił to piwko z Krzychem na Pietrynie w październiku, to zmówcie trzecie dla mnie. Będę z Wami myślami. I ucałuj ode mnie Pietrynę w sam czubek pomnika Kościuszki. A z drugiej strony pokłoń się ode mnie Rzgowskiej. Pietryna ciągle taka piękna?

---------------------------------------------------------------------------------------------
lajkonix otrzymujesz kolejne ostrzeżenie za złamanie §35 Regulaminu
(na własną prośbę i dowód dla Ciebie, że administracja nie ma
problemów z regulaminowym uzasadnieniem przewinień.)

Administrator
---------------------------------------------------------------------------------------------

doniec - Sob 11 Sie, 2012

http://www.forum.akordeon...p?p=42969#42969

proszę. na przyszłość takie rzeczy na priv.

lajkonix - Nie 12 Sie, 2012

doniec napisał/a:
http://www.forum.akordeon.pl/viewtopic.php?p=42969#42969

Czyli jednak za całokształt... :roll:
A już myślałem, że nie wolno na forum pytać o niewiadome rzeczy.

doniec napisał/a:
proszę. na przyszłość takie rzeczy na priv.

No ale sorka..., Michau może korzystać z forum do umwiania się z Krzychem na Pietrynie? A pośledni użytkownik już nie?

Niech no się Administracja ogarnie trochę....

Lajkonix
kalina85

doniec - Nie 12 Sie, 2012

Lajkonix od dłuższego czasu spamujesz na forum, do tego czasami piszesz rzeczy wołające o pomstę do nieba. koniec tematu.
lajkonix - Wto 14 Sie, 2012

Ale mi się rozchodzi o przykład tego mojego "spamu" oraz o przykład "rzeczy wołającej o pomstę do nieba". No tak żebym mógł się powstrzymać od podobnych przewinień w przyszłości. :mrgreen:
Chodzi o to, zebym się nie pytał co to jest aplikatura?

Lajkonix
panta rei - wszystko w płynie

jinx - Wto 14 Sie, 2012

Podlug tej encyklopedii:

Cytat:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości.

Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

-Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
-Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
-Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

lajkonix NIE spamuje forum.

Natomiast to czy jego wypowiedzi "wolaja o pomste do nieba", zalezy zapewne
od bogobojnosci moderatora. (I mściwości?)

lajkonix - Wto 14 Sie, 2012

Taaaak..., Jinxie.
W każdej Sodomie, a nawet w Gomorze, znajdzie się jakiś SPRAWIEDLIWY. I dla TAKIEGO warto się z Dobrym Panem Bogiem potargować, jak Abraham, żeby ogniem miast nie spalił.
Dzięks.
Dzięks za merytoryczne wsparcie w sprawie definicji spamu.

Pozostaje do wyjaśnienia "rzecz wołająca o pomstę do nieba".
Otóż " o pomstę do nieba woła" aktywność administracji i moderacji. Aktywizacja forum ogranicza się u nich do paru podstawowych zwrotów:
"Witam", "A witamy, witamy...",
"Proszę o powrót do tematu" (jakby był autorem tematu i wiedział, co się mieści w jego zakresie),
"Zamykam temat".
"Uważaj bo zaraz Ty możesz polecieć za takie teksty." (tylko w przypływie weny twórczej).

W sumie "o pomstę do nieba woła" dramatyczne pytanie KOMU ZALEŻY NA ŻYWOTNOŚCI FORUM? Innego wołania do nieba nie udało mi się usłyszeć. A jeśli Administracji na tym nie zależy, to może choć niech nie przeszkadza.

Szmatę olewam. Temat zamykam.

Lajkonix
panta rei - wszystko w płynie

doniec - Wto 14 Sie, 2012

forum nie polega na pisaniu o tym, że aplikatury Puchnowskiego są "do życi". 80% Twoich postów to puste, pseudodowcipne wypowiedzi, które nie wnoszą absolutnie nic do tematu, a wręcz go rozwalają.

[ Dodano: Wto 14 Sie, 2012 ]
forum nie polega na pisaniu o tym, że aplikatury Puchnowskiego są "do życi". 80% Twoich postów to puste, pseudodowcipne wypowiedzi, które nie wnoszą absolutnie nic do tematu, a wręcz go rozwalają.

a to, że administracja nie "siedzi" na forum, nie znaczy, że nic nie robi.

Ryszard - Wto 14 Sie, 2012

ale z drugiej strony trzeba wziąć pod uwage to, że jakby lajkonix nie pisał to już wcale tak dużo aktywnych osób by nie zostało.

że na forum nie dzieje sie ostatnio nic istotnego to widać już od dłuższego czasu.

miras - Wto 14 Sie, 2012

Wole jednego konkretnego forumowicza, który zabierze głos rzeczowo w danym temacie niż 10 "piszących" lajkonixów. Forum nie jest po to by sobie siedzieć tu i z nudów głupoty pisać.
cinszcz - Śro 15 Sie, 2012

Nie będe się rozpisywał co ja wolę, bo to nie istotne, wazne jest że to forum żyje, więc pozwol mu zyć! Nie obcinaj ręki tylko dla tego że cie boli, ponieważ bez niej będzie jeszcze gorzej.
miras - Śro 15 Sie, 2012

Cinszczu tylko o to chodzi by to życie przeżyć w sposób fajny, wiesz?
lajkonix - Śro 15 Sie, 2012

Ale jak sam widzisz, nie wszyscy lubią fajnie spędzać życie w grobowcu.
Naprawdę u profesjonalistów zawsze taka przygnębiająca smuta panuje?
Lajkonix
PS> Dzięks, Ryszardzie i Cinszczu. Utwierdzacie mnie w chwiejnym przekonaniu że chyba jednak nie spamuję, bo już chciałem kasować swoje posty. :mrgreen: