To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

ANKIETY - Konkurs Portalowy

doniec - Śro 17 Sie, 2011
Temat postu: Konkurs Portalowy
Drodzy forumowicze!

Po długiej dyskusji z mirasem postanowiliśmy przeprowadzić ankietę :) Przedstawiam Wam nasze propozycje rozwiązania konkursu a Wy wybierzecie najlepszą.

PROPOZYCJA 1

Jak ktoś zdobędzie 20 pkt kończymy konkurs i dajemy nagrodę zwycięzcy. Oprócz tego zwycięzca dostanie rangę laureata konkursu, a następny przeprowadzimy w przyszłym roku.

PROPOZYCJA 2

Konkurs będzie trwał cały czas i raz na dwa miesiące będziemy dawać nagrodę osobie, która aktualnie ma najwięcej punktów. Rangę będzie posiadała osoba, która będzie prowadziła w rankingu.

PROPOZYCJA 3

Nagrody będą przyznawane za przekroczenie jako pierwszy określonej liczby punktów. Np. teraz dajemy nagrodę za przekroczenie 20 pkt, potem kto pierwszy przekroczy 50 pkt dostaje nagrodę itd. Rangę będzie posiadała osoba prowadząca w rankingu.

PROPOZYCJA 4

Kto pierwszy zdobędzie 123 456 789 punktów dostaje od administracji PIGINI NOVA i wygrywa konkurs :)

Głosujemy do końca sierpnia.

cinszcz - Śro 17 Sie, 2011

Fajna jest propozycja 4 z tym że potrzebną liczbę pkt zredukowałbym do 10tys . Więc należałoby sie spodziewac zwycięzcy nie wcześniej niż za 50lat. No i nagroda byłaby "leciwa"ale teoretycznie osiągalna. :mrgreen:
gizmo666 - Śro 17 Sie, 2011

ee tam pigini... nad bugarim bym się jeszcze zastanowił :D
ja$ - Czw 18 Sie, 2011

super!!!
gizmo666 - Czw 18 Sie, 2011

aha, a mógłbym coś jeszcze zaproponować?

wiem że nie powinno to ode mnie wyjść ta propozycja, zważywszy, że to ja jestem laureatem tego konkursu, ale taka moja propozycja na wypadek wyboru opcji nr. 1 lub 2.

załóżmy, ze komuś udałoby się "utrzymać na stanowisku" przez kilka tur. Proponowałbym komuś takiemu przyznać na stałe jakąś rangę czy cos w tym guście. Dajmy na to : ktoś prowadzi w rankingu przez 6 tur z rzędu więc dostaje rangę specjalną (jaką to by się ustaliło)

z racji, że jestem laureatem to nie będę miał pretensji gdyby propozycja ta została zignorowana przez administrację czy coś.

doniec - Czw 18 Sie, 2011

Jeśli chodzi o rangi stałe to ja osobiście jestem przeciwko. To nie jest motywacja dla użytkowników. W przypadku opcji nr 1 ranga będzie obowiązywać do zakończenia drugiego konkursu (który rozpocząłby się w styczniu 2012), po tym czasie przejmie ją kolejny zwycięzca, lub ktoś obroni swoją rangę.

W opcji nr 2 ranga będzie na takiej samej zasadzie jak HELP USER - kto najlepszy ten ma rangę.

A co inni forumowicze sądzą o randze?