To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

ANKIETY - Najlepszy akordeon

doniec - Śro 27 Sty, 2010

pigini lepsze
rafus95 - Śro 27 Sty, 2010

pigin lepsze zgadzam sie . A tak ogólnie to wydaje mi sie że welty wygrywają co do głosów ponieważ w polsce są stosunkowo tanie powiedzmy jakaś wypasiona S4 czy 5 kosztu 4 tys a pigini ile ??? najtanszy pewnie z 20 tys a że każdy głosuje na swój akordeon no to welty wygrywają. Ja osobiście mam welta ale zagłosowałem na pigini bo wiem że są lepsze . W pytaniu pisze jaka marka jest wg was najlepsza a nie jaki masz akk???
Ryszard - Śro 27 Sty, 2010

raczej nie wygrywają dlatego, że są tanie, a dlatego, gdyż są wytrzymałe i "dają rady" przez wiele lat w przeciwieństwie do nowych, bardziej awaryjnych akordeonów.
Anonymous - Śro 27 Sty, 2010

Ja i tak jestem za Bugari :cool:
doniec - Śro 27 Sty, 2010

ale michale dzisiejsze bugari nie wytrzymają tyle lat, ile weltmeistry :)

żadne dzisiejsze tyle nie wytrzymają... Rozumiem Michał że jesteś szczęśliwym posiadaczem? :) Jako właściciel tego sprzętu (od ponad roku) rekomenduję go :)

Tak,jestem szczęśliwym posiadaczem Bayana od paru lat :smile:

Podejrzewam że tego superekstrawypasionegomegaselecty?

Tak,ale co to za różnica poprostu Bayan;)

No jest różnica bo ja posiadam Activię i jest on jednak półkę niżej...
wojtek1992 - Śro 03 Lut, 2010

Michał76 napisał/a:
Ja i tak jestem za Bugari :cool:

Powiem tak, że kupuje teraz Bugari Bayan Selecta i miałem możliwość wyboru Pigini Sirius Milennium i wole Bugari, nie oszukujmy się, to już jest Mistrzowski sprzęt, Bugari są lepsze od Piginiego, a pozatym to Pigini ma bardziej ostre brzmienie a Bugari takie delikatniejsze, ale to już kwestia gustu, xDDD

aras_ak - Pią 05 Lut, 2010

mnie to najbardziej podoba sie brzmienie ruskich bayanów... szkoda tylko, ze ciezko dostać dobrego. ale chetnie sprawiłbym se jakiegoś jupiterka ;D
areksanderr - Pią 05 Lut, 2010

Jupitery są wporządku, też lubie ich brzmienie i wygląd też jest spoko. Ktoś orientuje się ile chodzą? Bo jeżeli o kupno chodzi to pewnie trza wyjechać do Rasiji co?
miras - Sob 06 Lut, 2010

chodza po okolo 55-60 tysi zl
aras_ak - Sob 06 Lut, 2010

nie no az taak?/