To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

ANKIETY - Najlepszy akordeon

Anonymous - Sob 28 Mar, 2009

ile ludzi,tyle charakterów,i tak każdy wybiera to co mu pasi,najważniejsze żeby wybór był trafny
KB - Nie 29 Mar, 2009

Ver4ndos napisał/a:
KB balony sa do przepraszam bardzo moim zdaniem

A grałeś w ogóle na jakimś wyższym modelu? .. Ja mam guziki z BB Accord 52B i jestem zadowolony , Pan Lis sprzedaje naprawde porządne cyjki :)

Pozdrawiam

michau - Nie 29 Mar, 2009

posiada ktoś cennik bb ? :D
miras - Pon 30 Mar, 2009

Wchodzilem na stronke pisza ze sa w calosci prodkuwane we wloszech, jesli to prawda to duzy plus.
Anonymous - Pon 30 Mar, 2009

Wlasnie... JEŚLI to prawda... Raczej Pigini czy Bugari na stronie nie napisza "Nasze akordeony robią w Chinach a my je tylko składamy" :P
KB - Pon 30 Mar, 2009

michau napisał/a:
posiada ktoś cennik bb ? :D

Ja posiadam cennik :) do Convertor Series i Standard Bass

Pozdrawiam

doniec - Pon 30 Mar, 2009

heh jak posiadasz to zapodaj a nie tylko się chwalisz, że masz :lol: :lol: :lol:
KB - Pon 30 Mar, 2009

miras BB jest świetne , piękne brzmienie i solidnie wykonana mechanika.
Po kupnie oglądałem go w środku jaki odpicowany :) Jeśli chcesz do rozrywki możesz sobie standard kupić , ja mam convertor.

------------------

Mam cennik razem z katalogiem ale skaner mi się zepsuł :/ ale jeśli jesteś zainteresowany jakimś modelem to powiedz to powiem jaka cena

Pozdrawiam

Nie piszemy podwójnych postów, można edytować swoje posty :)

Ver4ndos - Pon 30 Mar, 2009

No nie wiem mi nie podpasil gralem na chorusie czy cos takiego
miras - Wto 31 Mar, 2009

[quote="KB"]miras BB jest świetne , piękne brzmienie i solidnie wykonana mechanika.
Po kupnie oglądałem go w środku jaki odpicowany :) Jeśli chcesz do rozrywki możesz sobie standard kupić , ja mam convertor.

------------------

Mam cennik razem z katalogiem ale skaner mi się zepsuł :/ ale jeśli jesteś zainteresowany jakimś modelem to powiedz to powiem jaka cena

Pozdrawiam[quote="KB"]

KB skad jestes?moze zmowimy sie na jakis konkurs i wyprobuje Twoj sprzecior:)

KB - Wto 31 Mar, 2009

Siemka jestem z Krosna miałem jechać teraz do Giżycka i do Gorlic ale nogę złamałem :( Ale w przyszłym roku będę jechał można się spotkać :)

Pozdrawiam

drewpol - Nie 05 Kwi, 2009

Uważam, że każdy akordeon jest dobry, lecz zależy od egzemplarza na jaki się trafi. Osobiście używam Hohner Morino VI N i jestem z niego w pełni zadowolony.
Daro19 - Pon 06 Kwi, 2009

Witam. Ja dałem głosik na Bugarii :wink: takiego posiadam. Myślę, że dużo zależy od gustu właściciela. Osobiście brzmienie Pigini jest jak dla mnie trochę za ostre, wolę łagodniejsze brzmienie i Bugari jest dla mnie odpowiednim sprzętem :wink: muszę go tylko dobrze rozegrać...
perunes - Wto 14 Kwi, 2009

Bez namysłu... Pigini :P
aqustic - Nie 17 Maj, 2009

Witam!
Pozwolicie ze sie wtrace?
Piszecie o markach akordeonu, a nie o najlepszym akordeonie.
Zapewniam was, ze najlepszy akordeon to taki, ktory jest czuly, glosny, miekka klawiatura, wygodny do grania, pasujacy do reki i dana osoba ma sie dobrze czuc grajac na nim, nie zwazajac na marke .
Postawicie 10 akordeonow Pigini w rzedzie i na kazdym z nich po kolei zagracie, to i tak kazdy bedzie gral inaczej, jeden bedzie gluchy , drugi bedzie glosniejszy, pisze tutaj o akordeonach nowych fabrycznie. Uwierzcie mi , ze akordeony wychodzace z fabryk tych samych marek swiatowej slawy, nie sa sobie rowne. Owszem zgadzam sie z wami co do marki, kto jaka woli, ale zanim cos kupicie przetestujcie kilka akordeonow jednej marki np Piginii , wtedy zauwazycie roznice, w glosnosci akordeonu i czulosci. Dopiero bedziecie mieli najlepsze rozeznanie , ktory z tych akordeonow wybrac. "Bo po kilku dniach okaze sie ze sasiada akordeon jest glosniejszy od waszego i slabszej marki"
Dziekuje