To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Sprawy techniczne - Jak wstawić utwór muzyczny ?

Anonymous - Wto 28 Paź, 2008
Temat postu: Jak wstawić utwór muzyczny ?
Jak można tutaj wstawić tutaj swój utwór na akordeonie ? Mam nagranych kilka piosenek przez mikrofon w formacie WMA . Czy ktoś z Was wie jak je przekonwertować na MP3 ?

a probowales programem AudioGoGo?

http://www.instalki.pl/pr...o/AudioGoGo.php

Niestety, moja Vista nie akceptuje tego programu. Będę szukał innych konwerterów.
Admin - Wto 28 Paź, 2008

audacity polecam

Windows XP polecam :P
Anonymous - Śro 29 Paź, 2008

Audacity mam ale ten prpgram nie chce przyjąć pliku w formie WMA. Znalazłem w necie <Jodix Free WMA to MP3> ale po przekonwertowaniu utwór muzyczny był tak zniekształcony, że nie dało się go słuchać. Wejdę na forum techniczne Windows Vista. Może tam mi coś doradzą. :?

Moze jakies łatki jakies cos beda dostepne - bo ten AudiogOgO jest naprawde fajny i szybki...

Poradziłem sobie. Zainstalowałem <Format Factory>. Ma interfejs w języku polskim i bardzo szybko zmienia WMA na MP3. Powiedzcie mi teraz co mam zrobić żeby wstawić plik muzyczny aby go można było tutaj odtworzyć ? :roll:
aras_ak - Czw 30 Paź, 2008

speedyshare.com

uploadujesz plik i dajesz tu link ;D

michau - Czw 30 Paź, 2008

hm..ofc..najlepiej stworzyć osobny temat..

przykładowo : '[Stanio] moje nagrania'

admin..przyklej ten temat

dolkien - Śro 10 Mar, 2010
Temat postu: jak wstawić nuty ??
Ludki-na forum widziałem temat odnośnie napisania hymnu,etc,itp,więc postanowiłem skomponować utworek i wstawić go na forum (lub niekoniecznie na forum),lecz nie bardzo wiem jak tego dokonać..może jakaś pomoc się znajdzie??

Doniec-dziękuję bardzo.pozwolenie mam od Admina,więc nie będzie problemu...

doniec - Śro 10 Mar, 2010

musisz napisać na PW lub na maila do ADMINA on wstawia wszystkie nuty na serwis.
icy - Śro 10 Mar, 2010

Możesz też pisać do mnie jak coś.